У Житомирі стартували відкриті міські змагання зі спортивної аеробіки
17 червня у спортивному комплексі «Авангард» відбулося урочисте відкриття відкритих міських змагань зі спортивної аеробіки «AERO ENERGY SUMMER CUP».
Про це розповіли у Житомирській ОВА.
“Участь у турнірі взяли 220 спортсменів віком від 5 до 16 років, які змагалися у чотирьох вікових категоріях. Подія зібрала спортсменів, тренерів, суддів, батьків та всіх прихильників цього динамічного й видовищного виду спорту.
Змагання проходили в кількох номінаціях: індивідуальні виступи, змішані пари, тріо, групові вправи, а також аероденс і аеростеп. Учасники продемонстрували високий рівень технічної підготовки, витривалість, гнучкість і артистизм, підтвердивши зростання майстерності юних спортсменів”, – йдеться у повідомленні.
Цьогоріч у турнірі взяли участь команди з трьох областей України: Одеської, Житомирської та Чернігівської. Житомирщину представили вихованці двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл — ДЮСШ «Авангард» та ДЮСШ №2.
Організатори відзначають, що спортивна аеробіка в Житомирі щороку набуває все більшої популярності та залучає нових учасників. Проведення таких змагань сприяє розвитку дитячо-юнацького спорту, популяризації здорового способу життя та формуванню спортивної культури серед молоді.
AERO ENERGY SUMMER CUP став яскравою спортивною подією літа та важливим етапом у розвитку спортивної аеробіки в регіоні, надавши юним спортсменам можливість продемонструвати свої здібності та здобути цінний змагальний досвід.
© Використання матеріалів з інтернет-видання Субота Онлайн дозволяється лише за умови посилання на сайт subota.onlineДля інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.
- Останні
- Популярні
-
-
-
- Червень, 21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Новини по днях
22 червня 2026