Під час операції «Мігрант» у Черняхові виявили іноземку без законних підстав перебування
16 червня під час проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» працівники Черняхівського сектору УДМС у Житомирській області спільно зі співробітниками СПД №1 ВП №1 Житомирського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області виявили на території селища Черняхів громадянку Республіки Азербайджан, яка перебувала на території України без законних підстав.
Про це 17 червня розповіли у Міграційній службі Житомирської області.
“За результатами перевірки встановлено факт порушення правил перебування іноземців в Україні. Громадянку притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства. Крім того, ухвалено рішення про її примусове повернення до країни походження.
Заходи з контролю за дотриманням міграційного законодавства на території області тривають”, – зазначається у повідомленні.
© Використання матеріалів з інтернет-видання Субота Онлайн дозволяється лише за умови посилання на сайт subota.onlineДля інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.
- Останні
- Популярні
-
-
-
- Червень, 21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Новини по днях
22 червня 2026