З російського полону повернули 160 захисників, серед них — буковинець Віктор Камбур
Фото ОП
26 червня відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та Росією. До України повернули 160 захисників, які перебували в полоні з 2022 року. Це вже 76-й обмін, повідомив президент Володимир Зеленський.
Серед звільнених — військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії, Держспецтрансслужби та прикордонники, які обороняли Маріуполь і «Азовсталь», а також виконували бойові завдання на різних напрямках фронту. За даними Координаційного штабу, додому повернулися 115 оборонців Маріуполя, а також офіцери та солдати різних підрозділів.
Окремо на Буковині підтвердили звільнення з полону жителя області Віктора Камбура із села Лівинці Дністровського району. Він перебував у неволі близько чотирьох років. Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Осипенко.
На його повернення чекали рідні, які регулярно долучалися до акцій на підтримку полонених у Чернівцях та області.
Західна Україна
Інформує: Shpalta.media
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026