Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Волинські підприємці сплатили за надра понад 52 мільйони гривень ренти

volyninfa.com.ua

Волинські підприємці сплатили за надра понад 52 мільйони гривень ренти

На Волині користувачі надр упродовж січня-травня 2026 року сплатили до бюджету 52,6 мільйона гривень ренти.

Про це 26 червня інформує інформує Головне управління ДПС у Волинській області.

Найбільша сума надходжень − 40,9 мільйона гривень, – це сплачена до бюджету рента за користування надрами для видобування природного газу.

Видобуток бурштину додав майже 2,9 мільйона гривень ренти. Ще 0,016 мільйона гривень отримано від видобування кам’яного вугілля. Майже 8,7 мільйона гривень склали надходження ренти за користування іншими державними надрами.

Окрім того, за користування надрами місцевого значення сплатили 3,6 мільйона гривень ренти.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області звертають увагу користувачів надр на важливості неухильного дотримання вимог податкового законодавства. Підприємства і підприємці, які використовують надра з комерційною метою, обов’язково повинні дбати про повну сплату належних податкових платежів.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
27 червня 2026

Новини на тему

Більше новин