Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Луцьку 314 випускників шкіл отримали свідоцтва з відзнакою (Фото)

volyninfa.com.ua

У Луцьку 314 випускників шкіл отримали свідоцтва з відзнакою (Фото)

314 випускників з Луцької громади отримали свідоцтва про здобуття повної середньої освіти з відзнакою.

Про це інформує відділ інформаційної політики Луцької міської ради, – пише ВолиньUA.

Найбільше таких випускників у ліцеях №1 (24 випускники), №4 (24), №9 (33), №14 (20), №18 (39), №21 (32), №22 (19), №26 (16), №27 (30).

Привітати випускників з високими нагородами та вручити їм відзнаки прийшли секретар Луцької міської ради Катерина Шкльода та перший заступник міського голови Ірина Чебелюк.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
27 червня 2026

Новини на тему

Більше новин