Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Лубінець: Україні вдалося повернути з російського полону сімох цивільних

lb.ua

Лубінець: Україні вдалося повернути з російського полону сімох цивільних

З російського полону вдалося повернути сімох цивільних українців, серед них – доброволець, який приєднався до бригади "Ангели Тайри".

Про це повідомляє омбудсмен Дмитро Лубінець.

"Вдалося повернути додому ще сімох цивільних громадян України, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі. Це результат моєї прямої гуманітарної роботи з російською Уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою. Окрема подяка Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України та всім іншим дотичним органам, які працюють в рамках Коордштабу", – ідеться у повідомленні.

Вдалося повернути українців віком від 35 до 66 років. Усіх їх росіяни незаконно затримали у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей. Щодо Київщини – це саме Бучанський район, де окупанти у 2022 році чинили звірства.

Одного із українців росіяни викрали з власної домівки лише тому, що його сини служать у Збройних Силах України. Іншого українця – по дорозі на роботу, куди він прямував у день російського вторгнення.

Серед звільнених також – доброволець, який у 2022 році приєднався до бригади "Ангели Тайри" в Маріуполі. Саме того дня разом із ним була затримана й Тайра, яку нам вдалося повернути додому раніше.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
27 червня 2026

Новини на тему

Більше новин