Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

В Україні завершився обмін: 160 бійців, які провели 4 роки в полоні Росії, повернулися додому

1news.com.ua

В Україні завершився обмін: 160 бійців, які провели 4 роки в полоні Росії, повернулися додому

В результаті нового обміну з Росією Україна змогла повернути 160 своїх громадян, які були в полоні протягом чотирьох років.

Продовжуємо повертати наших людей додому, – зазначив президент Володимир Зеленський. – Сьогодні звільнено 160 військових, які потрапили в полон ще у 2022 році.

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну у Маріуполі та на “Азовсталі”, а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Деталі: Це вже 76-й обмін полоненими, який є комбінованим.

Додому повернулися військовослужбовці Сухопутних військ, Сил підтримки, Десантно-штурмових військ, Територіальної оборони, Повітряних Сил, Медичних сил, Військово-морських сил, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.

Серед звільнених – 115 оборонців Маріуполя, а також 58 офіцерів. Наймолодшому з них 26 років, найстаршому – 66.

Всі визволені проходять медичний огляд, отримують необхідне лікування, грошові виплати та документи, а також відправляються на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалого перебування у російському полоні.

Довідково: Загалом Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних українців.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин