Україна та Росія провели 76-й обмін полоненими: додому повернулися 160 захисників
Фото: КШЗППЗВ
Україна та Росія провели 76-й обмін військовополоненими, у межах якого додому повернулися 160 українських захисників.
Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, Десантно-штурмових військ, Сил територіальної оборони, Повітряних сил, Медичних сил, Військово-морських сил, а також бійці Національної гвардії, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Вони брали участь в обороні України на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених – 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому повернулися 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому військовому – 26 років, найстаршому – 66.
У Координаційному штабі зазначили, що всі визволені захисники пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи та реабілітацію після тривалого перебування в російському полоні.
Також у штабі подякували США та Об'єднаним Арабським Еміратам за посередництво в організації обміну, а також усім державним структурам і організаціям, які долучилися до його проведення.
Загалом від початку роботи Координаційного штабу з російського полону вдалося повернути 9606 військових і цивільних українців.
До слова, дрони СБУ уразили два російські судна та ППО в окупованій Керчі.
Юрій Маркевич – pravdatutnews.com
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026