Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

ФДМУ виставить на торги недобудовану лікарню на Троєщині

ua.news

ФДМУ виставить на торги недобудовану лікарню на Троєщині

Апеляційний суд задовольнив скаргу Фонду державного майна України та скасував ухвалу про призначення судової експертизи у справі про банкрутство ВАТ «Науково-дослідне медичне об'єднання "Діалір"». Це судове рішення дозволило поновити раніше зупинене провадження та зняти юридичні перепони для приватизації майна підприємства.

Основним активом компанії є масштабний недобудований комплекс колишньої Республіканської клінічної лікарні, розташований на комунальній земельній ділянці площею понад двадцять один гектар у місті Києві.

Оскільки державі належить понад 95,5% акцій цього товариства, у ФДМУ назвали рішення суду стратегічною перемогою. Боротьба за повернення медичного комплексу тривала з 2021 року спільно з Міністерством охорони здоров'я та столичною прокуратурою. Майно намагалися вивести за заниженою вартістю в рахунок погашення штучних боргів без проведення відкритих конкурсів, через що державний бюджет, за попередніми оцінками, втратив від 345 мільйонів до 745 мільйонів гривень. Наразі, після проведення спільних обшуків СБУ та ДБР у межах розслідування цієї схеми, Фонд планує негайно ухвалити офіційне рішення про запуск прозорої приватизації державного пакета акцій підприємства.

Про це повідомляє Фонд державного майна України.

Фонд державного майна України продовжує масштабне оновлення керівного складу державних підприємств після проведеного аудиту. За останні місяці вже оголошено десятки конкурсів і здійснено низку призначень.

Голова Фонду держмайна заявив, що дії правоохоронців і звинувачення прокуратури можуть зірвати продаж київського ТРЦ Ocean Plaza. У ФДМУ наполягають, що процедура приватизації відбувається за законом і через незалежну оцінку.

Апеляційний суд задовольнив скаргу Фонду державного майна України та скасував ухвалу про призначення судової експертизи у справі про банкрутство ВАТ «Науково-дослідне медичне об'єднання "Діалір"». Це судове рішення дозволило поновити раніше зупинене провадження та зняти юридичні перепони, які блокували подальше розпорядження майном підприємства. Про це повідомляє офіційний сайт Фонду державного майна України.

Основним активом компанії є масштабний недобудований комплекс колишньої Республіканської клінічної лікарні, розташований на комунальній земельній ділянці площею понад двадцять один гектар у місті Києві. Оскільки державі належить понад 95,5% акцій цього товариства, у ФДМУ назвали рішення суду стратегічною перемогою. Боротьба за повернення медичного комплексу тривала з 2021 року спільно з Міністерством охорони здоров'я та столичною прокуратурою. Майно намагалися вивести за заниженою вартістю в рахунок погашення штучних боргів без проведення відкритих конкурсів, через що державний бюджет, за попередніми оцінками, втратив від 345 мільйонів до 745 мільйонів гривень. Наразі, після проведення спільних обшуків СБУ та ДБР у межах розслідування цієї схеми, Фонд планує негайно ухвалити офіційне рішення про запуск прозорої приватизації державного пакета акцій підприємства.

Читай нас у Telegram та Sends

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин