Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Херсонщині росіяни вбили двох працівників міжнародної гуманітарної організації (оновлено)

lb.ua

На Херсонщині росіяни вбили двох працівників міжнародної гуманітарної організації (оновлено)

Через російський обстріл Новопетрівки Високопільської громади Херсонщини загинув працівник міжнародної гуманітарної організації Norwegian People's Aid. У лікарні помер ще один фахівець.

Про це повідомляє очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

"Внаслідок російського обстрілу Новопетрівки Високопільської громади поранення, несумісні з життям, отримав 24-річний фахівець з розмінування. Мої співчуття рідним та близьким", – ідеться у повідомленні.

Попередньо було відомо про чотирьох поранених представників цієї організації. Інформація уточнюється.

За інформацією очільника ОВА, у лікарні помер фахівець з розмінування гуманітарної організації NPA, який постраждав через російський обстріл Високопільської громади.

"Медики відчайдушно боролися за життя 25-річного хлопця, однак поранення виявилися занадто важкими. Мої співчуття рідним та близьким загиблого.

Загалом внаслідок цієї атаки смертельні травми отримали двоє працівників Norwegian People's Aid. Ще четверо фахівців – поранені".

Також російські військові атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні, без електропостачання залишилась центральна частина міста. Наслідки уточнюють.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин