Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Туристка з Австрії втратила ногу після нападу акули на Галапагоських островах

newformat.info

Туристка з Австрії втратила ногу після нападу акули на Галапагоських островах

30-річна Елізабет О. з міста Лінц вирушила разом із чоловіком на екскурсію з гідом, щоб поспостерігати за морськими левами та черепахами. Перебуваючи на мілководді поблизу острова Санта-Фе, туристка відчула сильний укус у праву ногу.

У складі туристичної групи були двоє лікарів із Канади, які негайно надали Елізабет О. першу допомогу. Човен терміново доставив важкопоранену жінку спочатку на острів Санта-Крус, а звідти її літаком переправили на материкову частину країни – до портового міста Гуаякіль. У лікарні медикам довелося ампутувати їй праву гомілку.

Свій 30-й день народження Елізабет О. зустріла в лікарні. Зараз вона вже вчиться ходити за допомогою протеза.

Дайвінг і снорклінг на Галапагоських островах вважаються безпечними. До цього випадку смертельних нападів акул там не фіксували.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин