Туристка з Австрії втратила ногу після нападу акули на Галапагоських островах
30-річна Елізабет О. з міста Лінц вирушила разом із чоловіком на екскурсію з гідом, щоб поспостерігати за морськими левами та черепахами. Перебуваючи на мілководді поблизу острова Санта-Фе, туристка відчула сильний укус у праву ногу.
У складі туристичної групи були двоє лікарів із Канади, які негайно надали Елізабет О. першу допомогу. Човен терміново доставив важкопоранену жінку спочатку на острів Санта-Крус, а звідти її літаком переправили на материкову частину країни – до портового міста Гуаякіль. У лікарні медикам довелося ампутувати їй праву гомілку.
Свій 30-й день народження Елізабет О. зустріла в лікарні. Зараз вона вже вчиться ходити за допомогою протеза.
Дайвінг і снорклінг на Галапагоських островах вважаються безпечними. До цього випадку смертельних нападів акул там не фіксували.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026