Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Москві заговорили про можливість відновлення переговорів з Україною

33kanal.com

У Москві заговорили про можливість відновлення переговорів з Україною

Про це заявив голова МЗС Росії Сергій Лавров, повідомляють росЗМІ.“Росія готова відновити переговори з Україною з тої точки, на якій вони зупинились”, – сказав Лавров.Також глава російського МЗС заявив, що переговори в Алясці могли бути задуманими, щоб “виграти час для озброєння” української армії.Крім того, він сказав, що зараз ЄС нібито “накачує” Україну грошима і озброєннями. Не оминув Лавров критикою і США. Він звинуватив адміністрацію Трампа в посиленні санкцій, а також в тому, що всі заяви після переговорів на Алясці були забуті. “Крім продовження всіх байденівських санкцій, вже прийнято чималий пакет санкцій адміністрації Трампа проти Росії”, – сказав він.“США відступають від претензій на роль об’єктивного посередника в російсько-українській війні та вимагають негайного припинення вогню”, – йдеться у заяві.Останній раунд тристоронніх переговорів між Україною, РФ і США відбувся 17-18 лютого 2026 року в Женеві. Наступна зустріч була запланована на 5 березня в Абу-Дабі, але її відклали, після чого нову дату не визначили.Нагадаємо, після погроз масованих ударів по Україні в Москві раптово заговорили про перевагу дипломатії. Голова МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що РФ воліє досягати своїх цілей переговорами, а не силою.Тим часом зростає напруга між Києвом і Мінськом, який підтримує агресію Росії. Кремль відреагував на ультиматум президента України Володимира Зеленського до Лукашенка – речник глави Кремля Дмитро Пєсков назвав його “підбурюванням до продовження війни”.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин