Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Замість газу – вода: лучанин залишив без газопостачання сусідів з двох під’їздів

volyninfa.com.ua

Замість газу – вода: лучанин залишив без газопостачання сусідів з двох під’їздів

Два під’їзди багатоквартирного будинку в Луцьку, а це 35 квартир, залишилися без газу.

Про це повідомили у Волинській філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Причина вимкнення – потрапляння води у внутрішньобудинковий газопровід. Один із власників квартир самовільно замінив водонагрівач.

Через це у газорозподільну мережу потрапила вода, що й спричинило аварійну ситуацію.

Газовики вже почали проводити повний цикл технічних робіт: зливають з труб та лічильників воду, а також перевіряють герметичність системи. До квартир одного з під’їздів газопостачання відновили.

Всі витрати відшкодує винуватець аварії.

Після завершення аварійно-відновлювальних робіт газопостачання буде відновлено.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин