Випускниця Гришковецького ліцею склала НМТ на 200 балів
Цьогоріч Бердичівщина продовжує поповнювати список випускників, які продемонстрували найвищі результати на національному мультипредметному тесті. Раніше ми вже розповідали про школярів із Бердичева, які здобули омріяні 200 балів. Тепер до них долучилася й випускниця Гришковецького ліцею Бердичівського району Аліна Гутник, яка отримала максимальний результат з математики.Попри те, що цей предмет заслужено вважається одним із найскладніших на НМТ, цьогоріч 5 учасників тестування змогли скласти її на максимальні 200 балів. Відтепер серед них — і представниця Бердичівського району.Найвищий бал став підсумком сумлінного навчання, наполегливої підготовки та відповідального ставлення до кожного етапу підготовки до тестування. Це вагоме досягнення не лише для самої випускниці, а й для Гришковецької громади та всього Бердичівського району.Важливу роль у цьому успіху відіграла й вчитель математики Тамара Кривінська, яка допомогла учениці ґрунтовно опанувати предмет і підготуватися до іспиту.Щиро вітаємо Аліну Гутник із визначним досягненням. Бажаємо, щоб цей успіх відкрив перед нею нові можливості, а знання й надалі допомагали впевнено досягати поставлених цілей.За інформацією Гришковецької громади ТЕМИ:Бердичів НМТ на 200 балівГришківціГришковецька гімназіяГришковецька об’єднана громаданмт 2026НМТ Бердичів ДЖЕРЕЛА:ДжерелоПідпишіться на нашу розсилкуОтримуйте останні новини прямо у свою поштову скриньку.Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та визнаєте практику обробки даних у нашій Політиці конфіденційності. Ви можете скасувати підписку в будь-який час.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026