Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Луцьку суд покарав підлітка, який вночі їхав на самокаті

volyninfa.com.ua

У Луцьку суд покарав підлітка, який вночі їхав на самокаті

У Луцьку суд визнав неповнолітнього винним у керуванні електросамокатом у стані алкогольного сп’яніння. Після зупинки патрульними рівень алкоголю в крові хлопця перевищував норму у кілька разів, що стало підставою для штрафу.

Про це пишуть Волинські новини.

У протоколі вказується, що 11 травня близько 2 години ночі патрульні зупинили на проспекті Перемоги неповнолітнього, який керував електросамокатом. Під час спілкування з’ясувалося, що підліток перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

Огляд, проведений на місці за допомогою Драгера, показав 1,46 проміле. Хлопця відсторонили від керування транспортним засобом і склали на нього протокол.

У суді юнак провину визнав, щиро розкаявся, просив суворо його не карати. Подав до суду відповідну заяву.

Після розгляду усіх доказів суддя призначив юному порушнику 17 тисяч гривень штрафу. Також він має сплатити 665 гривень судового збору.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин