У Дніпропетровській області внаслідок російських обстрілів зафіксовано два поранення та пожежі в житлових будинках
Внаслідок російських атак на Дніпропетровську область двоє людей отримали поранення. Також зафіксовані випадки пошкодження інфраструктури і загоряння житлових будинків.
Пряма мова очільника області: “Ворог атакував чотири райони області майже 20 разів, використовуючи безпілотники та артилерію.”
На Нікопольщині важкі травми отримав 58-річний чоловік. В результаті обстрілу постраждали багатоповерхівки, автомобілі, а також загорівся приватний будинок.
У Павлограді внаслідок атаки постраждала 60-річна жінка. В цьому районі також горіла оселя, а пошкодження отримали два приватні будинки.
У Синельниківському районі через російський удар виникло загоряння в магазині.
На Криворіжжі внаслідок обстрілу пошкоджено інфраструктуру, господарську споруду та автомобіль.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026