Вперше в історії український мотогонщик переміг на етапі чемпіонату світу

1news.com.ua

Український мотогонщик Микита Калінін вийшов переможцем в рамках фінального етапу чемпіонату світу з Супербайку в класі “World Supersport 3000”, який відбувся в Ешторілі (Португалія), інформує 1NEWS. 21-річний Калінін став першим в історії незалежної України мотогонщиком, який виграв гонку Суперпоула. Наш співвітчизник на тренуванні на трасі показав третій результат, проте вже на самій гонці зумів поліпшити свою їзду і фінішувати першим. Другим став Міка Перес, третім — Бруно Іерачі. За ними розмістився Мейкон Кавакамі та Самуель ді Сора. Відзначимо, що Калінін виступає за команду “Battley-RT Motorsports by SKM-Kawasaki”. До цього 21-річний українець займав третю позицію в 2017 році на Гран