У перший день Паралімпіади українці вибороли 4 медалі

lemberg-news.info

29 серпня, в перший день змагань Паралімпійських ігор-2024, що проходять у Парижі, українські спортсмени завоювали 4 медалі. Про це повідомляє видання “Чемпіон”. Четверо з восьми українських плавців, які потрапили до фіналів, принесли Україні медалі. Перше срібло виборов Антон Коль, 34-річний уродженець Кам’янського, який посів друге місце у чоловічому запливі на 100 метрів на спині в класі S1. Другу медаль для збірної України здобула Ганна Гонтар, яка стала бронзовою призеркою у жіночому запливі на 50 метрів вільним стилем у класі S6, подолавши дистанцію за 33,01 секунди. Третю нагороду до загальної скарбнички додав Олександр Комаров, який виборов бронзу у чоловічому запливі на 200 метрів вільним стилем серед спортсменів класу S5. Ще одне срібло виборола 26-річна Ірина Пойда у жіночому запливі на 200 метрів вільним стилем серед учасників класу S5.