Врятувала 5 матчболів! Костюк вирвала перемогу в 7-ї ракетки у Штутгарті

sport.ua

Українська тенісистка Марта Костюк (WTA 27) вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у Штутгарті (Німеччина), який проводиться на ґрунтових покриттях у приміщенні.

У 1/8 фіналу українка у трьох сетах обіграла Чжен Ціньвень (Китай, WTA 7) за 2 години та 40 хвилин.

WTA 500 Штутгарт. Ґрунт у приміщенні. 1/8 фіналу

Чжен Ціньвень (Китай) [3] – Марта Костюк (Україна) – 2:6, 6:4, 5:7

Це була друга зустріч суперниць. Костюк зрівняла рахунок у очних поєдинках, 1:1.

Чжен перемагала в третій партії з рахунком 5:4, подавала на матч і мала 5 матчболів, проте українка зуміла зробити брейк, а потім взяла 2 гейми, що залишилися.

У чвертьфіналі турніру у Німеччині Костюк зіграє проти 3-ї сіяної Коко Гофф.

Зазначимо, що у 2024 році Чжен Ціньвень дійшла до фіналу Australian Open, де поступилася Аріні Соболенко.

На старті змагань у Штутгарті Костюк обіграла Лауру Зігемунд.

5 Match Points SAVED 😮Kostyuk breaks back for 5-5 in the final set!#PorscheTennis pic.twitter.com/AehUyyKf4n— wta (@WTA)

Roar of Relief 🙌@marta_kostyuk defeats Zheng 6-2, 3-6, 7-5 in a late night thriller, setting up a quarterfinal match against Coco Gauff!#PorscheTennis pic.twitter.com/sQHcwWwHBD— wta (@WTA)