Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Трамп звинуватив Іран у порушенні угоди про припинення вогню

1news.com.ua

Трамп звинуватив Іран у порушенні угоди про припинення вогню

Президент США Дональд Трамп повідомив, що Іран атакував кілька суден у Ормузькій протоці, порушивши угоду про припинення вогню.

Деталі: За словами Трампа, Іран запустив щонайменше чотири безпілотники проти кораблів, що проходили через Ормузьку протоку. Сполучені Штати змогли збити три з них, але один дрон влучив в верхню палубу одного з суден.

Президент зазначив: “Судно отримало пошкодження, але змогло продовжити свій шлях. Ми нейтралізували ще три безпілотники”.

Трамп охарактеризував дії Ірану як “безглузде порушення” угоди про припинення вогню.

Нагадаємо, 17 червня США та Іран підписали меморандум про припинення конфлікту та відкриття Ормузької протоки. Цей документ є основою для створення деталей підсумкової угоди, що закріпить перемир’я протягом 60 днів. Перший раунд технічних переговорів відбувся минулого тижня у Швейцарії.

23 червня у Конгресі США пройшла символічна резолюція, яка закликає президента Трампа зупинити військові дії проти Ірану. Документ вимагає відкликати американські сили, які беруть участь у бойових діях, якщо не буде отримано дозволу від Конгресу на продовження війни.

Також повідомлялося, що Білий дім офіційно запитав у Конгресу 87,6 мільярда доларів, які в основному підуть на поповнення запасів Пентагону після конфлікту з Іраном.

Згідно з останніми опитуваннями, лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була виправданою.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин