Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Тарас Тополя розповів, як видатний артист став його “психотерапевтом”

1news.com.ua

Тарас Тополя розповів, як видатний артист став його “психотерапевтом”

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя поділився, як спілкування з лідером U2 Боно допомогло йому впоратися з емоційними труднощами після розлучення.

Після розлуки артист переживав важкий період, і, за його словами, було нелегко впоратися з емоціями самому. Неочікувану підтримку Тополя отримав від світової рок-легенди. Знайомство відбулося під час візиту U2 до Києва, а пізніше їхнє спілкування переросло в теплі та довірливі розмови.

Тополя зазначив, що Боно не лише підтримав його словами, а й допоміг поглянути на ситуацію з іншого боку.

«Я сказав, що мені погано. Ти телефонуєш в період, коли все складно. І він, як психотерапевт, висловлювався досить жорстко, але дієво», — поділився Тарас Тополя на каналі Марічки Падалко.

Музикант відзначив, що не готовий розкривати деталі їхніх особистих бесід, але вважає Боно більше наставником, ніж просто другом. Особливо важливим є те, що ірландський артист щиро цікавиться Україною та підтримує українських виконавців.

«Я вважаю, що такі люди з’являються в житті не випадково. Він для мене радше наставник — людина, яка може сказати потрібні речі в потрібний момент», — підкреслив артист.

Окрім особистої підтримки, важливу роль у творчій діяльності Тополі зіграла співпраця з музикантами U2. Спільна робота над композицією стала для нього можливістю переключитися та повернутися до творчого ритму. Артист також додав, що Боно неодноразово цікавився діяльністю «Антитіл» і позитивно відгукувався про їхні виступи.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин