Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Agility Robotics планує вийти на біржу через SPAC за 2,5 мільярда доларів

founder.ua

Agility Robotics планує вийти на біржу через SPAC за 2,5 мільярда доларів

Agility Robotics, стартап у галузі гуманоїдної робототехніки, що виник у 2015 році на базі Університету штату Орегон, планує вийти на біржу шляхом злиття зі спеціальною компанією з придбання Churchill Capital Corp XI. Угода оцінює компанію приблизно в 2,5 мільярда доларів.Очікується, що ця угода принесе понад 620 мільйонів доларів доходу, включаючи близько 200 мільйонів доларів від групи нових та існуючих інституційних інвесторів, повідомила компанія.

Компанія Agility найбільш відома завдяки двоногому роботу Digit, який використовується на дев'яти клієнтських майданчиках, зокрема у Schaeffler, GXO, Toyota Motor Manufacturing Canada та Mercado Libre.

Компанія отримала підтримку від відомих технологічних компаній та фондів, таких як Amazon, Nvidia, SoftBank Vision Fund 2, DCVC. Тепер вона планує використати капітал, залучений у результаті злиття SPAC, для збільшення виробничих потужностей свого Digit v5 наступного покоління, виконання існуючих замовлень та розширення діяльності для нових та існуючих клієнтів.

Agility Robotics

Компанія заявила, що отримала багаторічні замовлення на нову модель на суму понад 300 мільйонів доларів, а також понад 30 потенційних клієнтів, які оцінюють масштабні розгортання.

Очікується, що об'єднана компанія торгуватиметься під тікером AGLT на північноамериканській фондовій біржі, про яку ще не повідомлялося.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин