Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Ярослава Магучіх виборола золото на етапі Континентального туру в Загребі

thepublic.info

Ярослава Магучіх виборола золото на етапі Континентального туру в Загребі

Про це повідомило «Суспільне Спорт».

У Загребі змагалися дві українки — Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, а їхніми суперницями були бронзова призерка Олімпійських Ігор 2024 Елеанор Паттерсон, бронзова медалістка ЧС-2025 Ангеліна Топич та рекордсменка Чорногорії Марія Вукович.

Першою з українок турнір розпочала Геращенко — вона підкорила висоту в 1.75 метра, а потім — 1.85 метра. Магучіх з першої спроби взяла планку в 1.90 м, а Геращенко в першій спробі на цій висоті помилилася і так і не змогла її підкорити.

Висоту 1.93 м Магучіх пропустила, натомість її взяли Паттерсон, Топич, Вукович та гвінейська стрибунка у висоту Фатумата Баллі, яка в такий спосіб оновила національний рекорд і перевершила на 1 см особистий.

Наступною Магучіх взяла висоту 1.95 м, а потім з третьої спроби й 1.97 м. ЇЇ суперниця Топич не змогла підкорити 1.99 метра, а Магучіх тричі намагалася взяти 2.01 метра, проте не змогла і вийшла із золотом.

«Я стрибнула 1.97 м. Гадаю, це була хороша спроба. Знаю, що можу стрибати вище. Це дуже класні змагання. Сподіваюся, що повернуся сюди наступного року», — сказала вона.

Нагадаємо, що напередодні Магучіх перемогла на етапі «золотого» Континентального туру в нідерландському Хенгело — вона подолала висоту в 1,94 метра.

Читайте нас в Telegram

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин