Українські спортсмени здобули ще два золота на Паралімпіаді-2024

postfactum.info

Українські атлети завоювали ще дві "золоті" медалі на Паралімпіаді-2024 в Парижі. Перші місця сьогодні, 3 вересня, здобули бігунка Юлія Шуляр та плавець Юрій Шенгур.

Добігти до фінішу першою Юлії Шуляр вдалося на дистанції 400 метрів у класі Т12, де беруть участь спортсмени з порушеннями зору. Українка подолала дистанцію за 55,16 секунди, випередивши суперницю з Туреччини Айсел Ондер лише на 0,07 секунди.

Одразу дві медалі завоювали українські спортсмени у плаванні на дистанції 100 метрів на спині у класі S7, де беруть участь атлети з незначним чи помірним порушенням рухів у руках, тулубі та ногах, з порушенням зросту або відсутністю кінцівок. Юрій Шенгур фінішував першим з результатом 1:09.51 хвилини. А от "срібло" вдалося вибороти Андрію Трусову. Українець дістався фінішу за 1:10.42 хвилини.

Зазначимо, що українська збірна на Паралімпіаді вже має 43 медалі. З них вісім - "золоті", п'ятнадцять - "срібні", ще двадцять - "бронзові". У загальномедальному заліку Україна поки що посідає дев'яте місце, однак за загальною кількістю нагород вона - п'ята.