Чотириразова паралімпійська чемпіонка Стеценко протягом години виборола дві медалі Парижа-2024

fakty.ua

У третій день змагань Паралімпійських ігор у Парижі українські атлети поповнили «жовто-синю» скарбничку ще 11 нагородами. На жаль, «золото» плавця Олександра Комарова поки що залишається єдиним для нашої команди. Одразу дві медалі протягом години змагань виборола чотириразова паралімпійська чемпіонка Анна Стеценко (на фото) у класах S12 та S13. 32-річна представниця Дніпропетровської області виборола «срібло» у плаванні на 100-метрів на спині та «бронзу» на 400-метрівці вільним стилем. Історичну нагороду (першу для України у цьому виді спорту) принесли нашій команді майстри настільного тенісу Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова, які стали бронзовими призерами у міксті. Свою другу нагороду на Паралімпіаді-2024 виборов 34-річний представник Дніпропетровщини, плавець Антон Коль. У нього «срібло» на 50-метрівці на спині в класі S1. Триразовий паралімпійський чемпіон, 37-річний велогонщик із Донецької області Єгор Дементьєв завоював «срібло» в індивідуальній гонці переслідування на 4000 метрів у класі С5. Дуплетом «вистрілили» наші штовхальники ядра у класі F12. 31-річний представник Полтавської області Володимир Пономаренко став віцечемпіоном Ігор-2024, а його ровесник із Черкаської області Роман Данилюк завоював бронзову нагороду. Двоє представників України піднялися на п'єдестал пошани й у плаванні на 200 метрів «комплексом» у класі SM7. 24-річний Андрій Трусов став у запливі другим, а 30-річний Євген Богодайко третім. Свою першу за вісім років нагороду Паралімпійських ігор виборола 26-річна Марина Піддубна з Донецької області, яка стала бронзовою призеркою у плаванні на 50 метрів вільним стилем у класі S11. Також третім у своєму фіналі став плавець Ярослав Денисенко, який здобув «бронзу» на дистанції 100 метрів на спині у класі S12. У медальному заліку (за кількістю «золота») Україна з 19 медалями (1−9-9) поки що посідає 20-те місце. Хоча за загальною кількістю нагород наша збірна поступається лише Китаю, Великій Британії, Бразилії і ділить четверте місце з США. Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Україна виборола 12 медалей на Олімпійських іграх у Парижі. Фото paralympic.org.ua Читайте нас у Facebook