Легендарний Ширер оцінив фіаско Арсеналу в грі з Астон Віллою

sport.ua

Колишній захисник збірної Англії Алан Ширер прокоментував поразки лондонського «Арсеналу» і «Ліверпуля» в 33-му турі АПЛ.

«Каноніри» вдома приймали «Астон Віллу» (0:2), а мерсисайдці – «Кристал Пелас» (0:1).

«Так само як і «Пелас», вони [«Астон Вілла»] повністю заслужили свої три очки. Перемога «Вілли» безумовно не була пограбуванням.

Навпаки, це був тактичний майстер-клас Унаї Емері, чия команда двічі потрапляла в каркас воріт, перш ніж Леон Бейлі вивів їх уперед наприкінці матчу.

У той час як «Ліверпуль» у своїй поразці упустив кілька серйозних гольових моментів, «Арсенал» по-справжньому нічого не створив у другому таймі, а воротар «Вілли» Емі Мартінес за 90 хвилин зробив тільки один серйозний сейв, відбивши удар Леандро Троссарда.

«Вілла» чудово грала в обороні, але вони не були налаштовані виключно на стримування «Арсеналу». Вони грали дуже хоробро, відправляли багато гравців уперед і отримали свою винагороду.

Я б описав це як належну гру на виїзді, близьку до ідеальної. Ще більш вражає те, що в четвер вони також грали в Лізі Європи», – написав Ширер у своїй авторській колонці.

Раніше відомий британський журналіст назвав головну проблему «Арсеналу».