Циганков не врятував Жирону, Забарний в основі, слабка гра Маліновського

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

«Марсель» вдома поступився «Бресту» – 1:2.

Головні події розгорталися у другому таймі. Дуже швидко після перерви гості вийшли вперед. «Марсель» зрівняв рахунок, але не зміг втримати навіть нічию. Гості виглядали переконливіше впродовж матчу.

Руслан Маліновський розпочав матч на лаві запасних. Після першого пропущеного м'яча Ігор Тудор випустив українського хавбека для посилення гри. За майже пів години на полі Руслан віддав один гострий пас у штрафний майданчик гостей. Більше нічим особливим не відзначився.

Після поразки «Марсель» забронював за собою третю сходинку. Команда Маліновського наступного сезону зіграє у кваліфікації Ліги чемпіонів.

«Борнмут» в гостях поступився «Евертону» – 0:1.

Єдиний гол у матчі на початку другого тайму забив Абдулає Дукуре.

Ілля Забарний вийшов в стартовому складі гостей та відіграв весь матч. На початку другого тайму український захисник створив «пожежу» у своєму штрафному. Колишній динамівець не зміг виграти верхову боротьбу біля власних воріт. Суперник міг сподіватися на пенальті, бо Ілля активно допомагав собі руками. Але м'яч після контакту із головою Забарного потрапив до форварда «Евертона» Демарая Грея, який із близької відстані не зміг переграти воротаря суперників.

У пропущеному м'ячу жодної вини українського захисника немає. Дукуре забив із-за меж штрафного майданчика.

Загалом, прогрес Забарного очевидний. Від доволі сильно відіграв проти мотивованого суперника, який навантажував оборону «Борнмута» силовою боротьбою та навісами.

Для «Борнмута» матч у Ліверпулі нічого не значив. Команда ще раніше гарантувала збереження місця в АПЛ на наступний сезон. Три очки дозволили «ірискам» зайняти 17-е місце і також залишитися в англійській Прем'єр-лізі.

«Жирона» вдома поступилася «Бетісу» – 1:2.

Господарі відкрили рахунок у першому таймі. Після перерви андалусійці змогли забити два м'ячі.

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі «Жирони» та відіграв весь матч. Мічел повернув українського легіонера на правий фланг із центру поля. Циганков провів відверто слабкий матч. Гостроти з його флангу майже не йшло воротам Клаудіо Браво. Власне, вся «Жирона» виглядала не дуже переконливо.

В середині другого тайму українець опинився біля воріт суперника після сейву воротаря, але так і не знайшов можливості пробити. В силовій боротьбі Борха Іглесіас відправив Циганкова у нокаут на декілька секунд. Але українець зміг підвестися з газону. Робив небезпечну передачу у штрафний майданчик на Таті Кастельяноса, але аргентинець із лету не влучив у ворота. Позиція для удару була не найкраща. В самому кінці матчу мав шанс зрівняти рахунок, але українця випередив Браво. Чилійський воротар першим дістався до м'яча.

Після поразки «Жирона» займає дев'яту сходинку в Ла Лізі. В останньому турі має можливість поборотися за Лігу Конференцій.

Андрій Лунін просидів на лаві запасних переможний матч «Реала» проти «Севільї» – 2:1.

Віталій Миколенко не встиг відновитися після травми до матчу «Евертона» з «Борнмутом» (1:0).

Олександр Зінченко пропустив через травму матч «Арсенала» проти «Вулверхемптона» (5:0).

Віктор Коваленко провів весь матч «Спеції» проти «Торіно» (0:4) на лаві запасних.

Михайло Мудрик не вийшов на поле у матчі «Челсі» – «Ньюкасл» (1:1).

Едуард Соболь відновився від перелому носа. Потрапив до заявки «Страсбурга» на гру проти ПСЖ (1:1).