Металіст залишає УПЛ. Минай здобув вольову перемогу над харків'янами

У матчі 29-го туру української Прем'єр-ліги «Минай» виграв у харківського «Металіста» з рахунком 2:1. Харків'яни вели в рахунку після першого тайму завдяки голу Єгора Демченка. Команда Володимира Шарана у другому таймі не лише відігралася, а й забила переможний гол, вирвавши три очки. Голами відзначилися Олег Вишневський та Руслан Паламар, який реалізував пенальті. Вольова перемога дозволила «Минаю» піднятися на восьме місце в турнірній таблиці чемпіонату УПЛ. В активі у закарпатців 33 очки. «Металіст», який достроково посів 15 місце, наступний сезон розпочне у Першій лізі без можливості зіграти в стикових матчах. Українська Прем'єр-ліга. 29-й тур «Металіст» – «Минай» – 1:2 Демченко, 36 – Вишневський, 61, Паламар, 76 (з пенальті).