Рух вийшов із зони вильоту. Львівська команда в гостях обіграла Чорноморець

У понеділок, 29 травня, в Одесі відбувся матч 29-го туру УПЛ між клубами «Чорноморець» та «Рух». Гра завершилась із рахунком 3:1 на користь львівської команди. На 18-й хвилині англійський форвард «Руху» нігерійського походження Вів Соломон-Отобор відкрив рахунок після майстерного удару з лівої ноги в правий нижній кут. Асистом відзначився Юрій Климчук, який отримав прізвисько «український Гріліш» через схожість у зовнішності з Джеком. Через 11 хвилин Климчук збільшив перевагу «Руху» після плутанини у штрафному майданчику одеситів. Залишити ворота сухими після першого тайму львівському клубу не вдалося. На 45+2 Орест Кузик пробив здалеку, м'яч влучив у стійку та відрикошетив у спину Паньківа, від якого влетів у сітку. На 63-й хвилині гри форвард «Руху» Юрій Климчук оформив дубль після того, як відібрав м'яч у захисника «Чорноморця» Володимира Салюка. Львівська команда забила 3-й м'яч у ворота одеситів, рахунок 3:1 на 80-й хвилині. Завдяки цій перемозі «Рух» піднявся на 12-ту позицію в таблиці УПЛ і залишив зону вильоту. УПЛ. 29-й тур, 29 травня Чорноморець – Рух – 1:3 Голи: Паньків, 45+2 (автогол) – Соломон-Отабор, 18, Климчук, 29, 63 «Чорноморець»: Паст – Путря, Єрмаков, Салюк, Брагару – Васильєв (Гладкий, 85) – Штогрін (Юсов, 72), Демченко, Кузик, Алефіренко – Хадіда (Авагімян, 46). «Рух»: Паньків – Роман, Дідик, Слюбик, Лях – Підгурський, Сапуга (Притула, 69) – Соломон, Таллес (Холод, 83), Альваренга – Климчук (Теслюк, 83). Арбітр: Віталій Романов (Дніпро). Стадіон: «Чорноморець» (Одеса). Публикация от ФК Рух Львів (@fc.ruh.lviv)