Крок до порятунку. Інгулець на виїзді обіграв Львів

На «Арені Львів» у рамках 29-го туру УПЛ проходила зустріч аутсайдерів чемпіонату – місцевий ФК «Львів» приймав «Інгулець». При чому, якщо господарі вже достроково вилетіли з УПЛ, то «Інгулець» продовжує боротьбу за виживання. Можливо, саме наявність турнірної мотивації і стала головним фактором у цьому матчі. Команда Сергія Ковальця завдяки голам Максима Ковальова та Артема Сітала в другому таймі перервала 7-матчеву серію без перемог. «Інгулець» набрав 31 очко і залишається в зоні перехідних матчів (13-те місце). Але через високу щільність внизу турнірної таблиці в останньому турі команда Ковальця теоретично може піднятися навіть на восьме місце. У заключному турі «Інгулець» зіграє зі ще одним борцем за виживання, «Вересом», чиї шанси уникнути перехідних матчів значно нижчий. УПЛ. 29-й тур «Львів» – «Інгулець» – 0:2Голи: 0:1 – 52 Максим Ковальов (п), 0:2 – 71 Артем Сітало (Олександр Козак) «Львів»: Ольховий, Сімінін, Нікітюк (Михавко 76), Сасовський, Грисьо, Мільченко (Михайлів 76), Вовкун, Мишенко, Ременяк (Бєляєв 65), Богунов (Михайлів 65), Бугай (Герих Владислав 65) «Інгулець»: Паламарчук, Нагієв (Сидоренко 74), Кучеренко, Ковальов, Мельничук (Смоляков 46), Близниченко (Клименко 46), Коробенко, Запорожець, Козак, Сітало, Козиренко Попередження: Артем Вовкун (14), Владислав Клименко (55), Євген Запорожець (75)