ВІДЕО. Харлан із подругами взяли бронзу етапу КС із фехтування в Бельгії

sport.ua

Жіноча збірна України здобула бронзову медаль етапу Кубка світу з фехтування на шаблях. Змагання проходили у бельгійському Синт-Нікласі. Склад збірної України: Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька, Валерія Гнідашева. У першому колі українки здолали Туреччину (45:38), після чого вирвали перемогу в лідерів світового рейтингу – Франції (45:44). У чвертьфіналі синьо-жовті виявилися сильнішими за Німеччину (45:42), після чого у півфіналі поступилися італійкам (43:45). У поєдинку за бронзу збірна України перемогла Угорщину (45:41). Це перша нагорода української команди шаблісток на етапах Кубка світу з листопада 2019 року, коли українки здобули бронзу у французькому Орлеані. У одиночних змаганнях Харлан програла угорці Анні Мартон на стадії 1/4 фіналу. Комащук та Кравацька програли свої поєдинки у 1/16 фіналу. Золоту медаль взяла француженка Сара Бальзер. Відео фінальних матчів Сітка турніру 🤺🇺🇦🥉На третю сходинку п’єдесталу Кубка світу з фехтування на шаблях у бельгійському Сінт-Нікласі🏆🇧🇪 зійшла українська команда у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Валерії Гнідашевої.👉https://t.co/CtDuIWEIr4📷 #BizziTeam /FIE#StandWithUkraine #НОК pic.twitter.com/B0PBL5hZgc— НОК України (@OlympicUA)