Пеп ГВАРДІОЛА: «Не чекав від Арсеналу такого підходу»

sport.ua

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола дав оцінку зустрічі Кубка Англії з лондонським «Арсеналом», в якому його підопічні здобули перемогу з рахунком 1:0 та вийшли до 1/8 фіналу турніру. «У другому таймі ми безперечно грали краще. «Арсенал» зробив крок уперед. Це була напружена гра, і ви розумієте, наскільки вони добрі. Я не очікував від них такого підходу – важко було проти них. Ми обіграли команду, яка знаходиться на вершині ліги, і виходимо до наступного раунду. Гра [автора гола] Натана Аке? Він контролював одного з найскладніших суперників у Прем'єр-лізі, бо у Сака зараз неймовірний період. Він був гарний у дуелях у штрафному майданчику, захищав дальню штангу при стандартних положеннях, що було додатковим бонусом. Аке – винятковий хлопець. Був період, коли він не грав, і жодного разу про це не поскаржився», – розповів Гвардіола.