Матч Хорватія – Бразилія перейшов до овертайму. Це 3-й випадок на ЧС-2022

У п'ятницю, 9 грудня, проходить матч 1/4 фіналу ЧС-2022 з футболу між збірними Хорватії та Бразилії на стадіоні «Едюкейшн Сіті» в Ер-Райяні (Катар). Після двох таймів рахунок у їхньому суперництві нічийний – 0:0. На команди тепер чекає на два додаткові тайми по 15 хвилин кожен. Якщо і після екстра-таймів переможця не буде визначено, то пробиватимуться післяматчеві 11-метрові удари. Зазначимо, що це вже 3-й випадок на ЧС-2022 з футболу. Раніше ігри Японія – Хорватія та Марокко – Іспанія переходили до овертайму. Цікаво, що в обох випадках згодом була серія пенальті. Чемпіонат світу з футболу. 1/4 фіналу Хорватія – Бразилія – 0:0 (основний час) Croatia 🤝 Extra time 2018 Round of 16: Won on penalties ✅ 2018 Quarter-final: Won on penalties ✅ 2018 Semi-final: Won in extra-time ✅2022 Round of 16: Won on penalties ✅ 2022 Quarter-final: 🤔🇭🇷 Always bringing the #FIFAWorldCup drama!— FIFA World Cup (@FIFAWorldCup)