Роман ГРИГОРЧУК: «Сьогоднішня гра точно була виграшною»

Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук поділився враженнями від матчу 14-го туру УПЛ проти «Руху» (нічия 2:2): «Сьогоднішня гра точно була виграшною. У нас таких було 5–6 ігор. Але, на жаль, сталося так. Це удар, але з ним треба справлятися і йти далі. Не думаю, що можна говорити про те, що команда змучилася, підсіла. В таких ситуація так буває. Ми розуміємо, що стратегічно має бути по-іншому. Перший тайм – все в наших руках, ми все контролюємо. Другий тайм – все трохи змінилося. При цьому ми і в другому таймі мали нагоди закрити гру. Не сказав би, що ми змінили стиль гри. Просто на підсвідомості сиділо, що 2:0, можна заграти акуратніше, без зайвого ризику. Але зазвичай це не допомагає. Це не були провальні 45 хвилин. Але були допущені помилки, після яких нам забили голи».