Бердичівські важкоатлети – переможці та призери турніру у Луцьку

rio-berdychiv.info

Місто Бердичів у змаганнях представляли 18 спортсменів, вихованців відділення важкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом тренера-викладача Людмили Гвіздон. Переможцями турніру стали Володимир Фролов (вагова категорія 61 кілограм) та Марк Гвіздон (вагова категорія 49 кілограмів). Варто зазначити, що Марк Гвіздон при власній вазі 43 кілограми виступав у ваговій категорії 49 кілограмів. Друге місце посіли Наталія Токова (вагова категорія 49 кілограмів) та Дарія Козачук (вагова категорія 71 кілограм). А третє місце посіла Анастасія Бенедюк (вагова категорія 45 кілограмів). Вероніка Базилівська виконала норматив другого розряду. Варто зазначити, Вероніка змагалася у ваговій категорії 45 кілограмів з власною вагою 36 кілограмів. Максим Мотрійчук виконав норматив третього розряду. Інші бердичівські спортсмени Богдан Мазанюк, Назар Письмак, Ярослав Березюк, Владислав Мельник, Матвій Корж, Віктор Калиниченко, Алехандро Пустовіт, Ілля Шевчук та Дмитро Бабіч покращили особисті результати. Бердичівські спортсмени та їх тренер вдячні Збройним силам України за щоденну боротьбу проти рашистських загарбників та можливість взяти участь у змаганнях.