АЛІССОН: «У збірній Бразилії багато геніїв»

30-річний воротар збірної Бразилії Аліссон дало оцінку грі 1/8 фіналу ЧС-2022 із командою Південної Кореї, яка завершилася великою перемогою пентакампеонів з рахунком 4:1. «У нас багато геніїв у команді, по-справжньому висококласних гравців як в основі, так і серед запасних. Ті, хто виходять на заміну, також роблять різницю. Коли на полі Вінісіус, Рафінья та Рішарлісон, а на 70-й хвилині виходять Мартінеллі та Антоні, суперники мають казати: «Ну що ми можемо зробити?», - заявив Аліссон. Збірна Бразилії у чвертьфіналі чемпіонату світу 2022 зіграє з командою Хорватії.