Коста-Рика покарала Японію за помилку в захисті. У Німеччині всі зраділи

sport.ua

​27 листопада в Катарі відбувся матч 2-го туру чемпіонату світу 2022, в якому зустрічалися збірні Японії та Коста-Ріки. Поєдинок в Ер-Райяні на стадіоні «Ахмед бін Алі» викликав інтерес не лише вболівальників цих команд. Адже японці в 1-му турі сенсаційно обіграли команду Німеччини (2:1) та почали серйозно розраховувати на вихід у плей-оф. Коста-Ріка була розгромлена Іспанією (0:7) і також була зацікавлена ​​в наборі очок, щоб забути про приниження. Перший тайм пройшов у досить млявому темпі. Японці катали м'яч у центрі поля, не знаходячи варіантів для загострення атаки. Їм явно не вистачало швидкостей, тож костаріканці без проблем закривали вільні зони. Тільки під кінець першого тайму млявий хід гри був пожвавлений парою гірчичників, які арбітр показав Антоні Контрерасу з Коста-Ріки та Мікі Ямане з Японії за грубу гру. Відразу після перерви японці провели дві заміни, заграли гостріше та створили кілька ударів, ніби виправдовуючи свій статус фаворита матчу. Перший удар у ворота у матчі стався на 48-й хвилині. Хідемаса Моріта пробив з лінії штрафного майданчика у правий кут воріт, але голкіпер Кейлор Навас був напоготові й в стрибку відбив м'яч. На 70-й хвилині атака Японії могла призвести до виходу Дзюні Іто віч-на-віч з Кейлором Навасом. Здавалося, що Франсіско Кальво зробив фол останньої надії, навмисне зупинивши суперника за плече. Проте суддя показав лише жовту картку. У костаріканців виділити можна Кейлора Наваса, який заблокував усі спроби японців відкрити рахунок. Коли здавалося, що гра завершиться нульовою нічиєю, на 81-й хвилині Коста-Ріка несподівано забила гол. Японці втратили м'яч на своїй половині поля. Кейшер Фуллер отримав пас на хід і вирішив пробити по висоті в дальній кут. Голкіпер вийшов далеко вперед і не зумів відбити м'яч, тільки чиркнувши його рукавичками. 1:0 на користь Коста-Ріки. Шанс відігратися японці мали на 88-й хвилині. Дивом Кейлор Навас зумів врятувати свою команду в метушні перед воротами. М'яч скакав, як у пінболі, але в лунку не залетів. Такий результат, 1:0 на користь Коста-Ріки, порадував шанувальників збірної Німеччини. Шанси німців на вихід із групи різко підвищилися. Ввечері о 21:00 відбудеться центральний матч групи між Іспанією та Німеччиною. Ситуація у групі: Іспанія – 3 очки (1 гра), Японія – 3 очки (2 гри), Коста-Ріка – 3 очки (2 гри), Німеччина – 0 очок (1 гра). Чемпіонат світу 2022. 2-й тур. Група E 27 листопада, 12:00, Ер-Райян, стадіон Ахмед бін Алі Японія – Коста-Ріка – 0:1 Гол: Фуллер, 81. Японія: Гонда, Ямані (Мітома, 62), Йосіда, Ітакура, Нагатомо (Іто, 46), Ендо, Камада, Моріта, Доан (Іто, 67), Сома (Мінаміно, 82), Уеда (Асано, 46). Коста-Ріка: Навас, Фуллер, Дуарте, Уостон, Кальво, Ов'єдо, Борхес (Салас, 89), Техеда, Торрес (Агілера, 65), Кемпбелл (Чакон, 90+5), Контрерас (Беннетте, 65). Попередження: Ямане, 44, Ітакура, 84, Ендо, 90+3 – Контрерас, 41, Борхес, 61, Кальво, 70.