«Засмучені, адже розраховували на перемогу»: «Дніпро-1» внічію розійшовся з «Вадуцем»

dp.reporter.ua

Вчора, 6 жовтня, в Кошице (Словаччина) футболісти «Дніпро-1» зіграли матч 3-го туру Ліги Конференцій. Після нічієї з рахунком 2:2 дніпряни посідають 2-й рядок в групі Е. Про це повідомляє пресслужба клубу. Спортклубівці зуміли забити швидкий гол: Рубчинський накрив суперника неподалік його карного майданчику, Піхальонок знайшов на лівому фланзі Бузанелло, простріл якого спокійно замкнув Довбик -1:0! Гості спочатку відігрались – на 26-й хвилині гол забив Фер, а потім і повели в рахунку (Гассер на 47-й хвилині). В решті-решт дніпярни зрівняли рахунок: Піхальонок обігрався із Довбиком і не без допомоги рикошету переграв воротаря ударом з лінії карного майданчику – 2:2! До останніх секунд матчу дніпряни намагалися вирвати перемогу і вже на шостій компенсований арбітром хвилині Сарапій виграє боротьбу, а Довбик скидає м’яч Громову, який знаходиться практично на лінії воріт, але Артему не вдається завдати прицільній удар і на цьому лунає фінальний свисток – нічия 2:2. «Гадаю, що гра сподобалася вболівальникам, але ми засмучені, адже розраховували на перемогу. Нажаль, кілька помилок у захисті перехрестили виконання нашого завдання у цьому матчі. По грі скажу так, що ми багато помилялися у простих ситуаціях. Забили швидкий м’яч, але потім почали грати назад і багато помилок робили в обороні», - прокоментував матч тренер СК «Дніпро-1» Валерій Городов. Читайте також: Юні рок-н-рольщики з Павлограда взяли «бронзу» на Кубку світу в Польщі; Матч Лігі Конференцій «Дніпро-1» - «Вадуц»: Де можна дивитись; 15-річна Анастасія Таран з Новомосковська Дніпропетровської області вдруге стала чемпіонкою Європи з бокса; В Запоріжжі День тероборони України відсвяткували футбольним матчем.