ПСЖ із Бенфікою розписали мирову, Ювентус обіграв Маккабі

Завершилися матчі 3-го туру Ліги чемпіонів у групі H. Французький клуб «ПСЖ» не зміг на виїзді обіграти португальську «Бенфіку». На 22-й хвилині матчу Ліонель Мессі відкрив рахунок неймовірним голом, а наприкінці першого тайму Данілу забив автогол, тим самим дозволивши «Бенфіці» зрівняти рахунок. Як наслідок – нічия 1:1. У паралельному матчі зустрілися «Ювентус» та «Маккабі» Хайфа. Команди перед початком гри мали у своєму активі по нуль очок і ділили третє та четверте місце. За підсумками зустрічі італійський клуб очікувано обіграв гостей із Ізраїлю з рахунком 3:1. Ліга чемпіонів. 3-й тур Група H «Бенфіка» – «ПСЖ» – 1:1 Голи: Данілу, 41 (автогол) – Мессі, 22 «Ювентус» – «Маккабі» Хайфа – 3:1 Голи: Рабьо, 35, 83, Влахович, 50 – Девід, 75