Реал Мадрид – Шахтар – 2:1. Шедевр Зубкова. Відео голів та огляд матчу

5 жовтня о 22:00 у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів грають «Реал» Мадрид та «Шахтар». Матч проходить у Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Господарі поля відкрили рахунок на 13 хвилині. Забив Родріго. Степаненко провалився в опорній зоні. Галактікос забили другий м'яч на 28-й хвилині. Вінісіус Жуніор подвоїв перевагу Реалу, завершивши швидку атаку. Наприкінці першого тайму Олександр Зубков відіграв один м'яч (1:2). Хавбек забив красивий гол у стрибку з розвороту. Гольову передачу з лівого флангу атаки «Шахтаря» віддав Богдан Михайличенко. Реал Мадрид – Шахтар – 2:1. Шедевр Зубкова. Відео голів та огляд матчу ГОЛ! 1:0. Родріго, 13 хв. ГОЛ! 2:0. Вінісіус Жуніор, 28 хв. ГОЛ! 2:1. Олександр Зубков, 39 хв.