ФК Чернігів здобув очко на виїзді

chesport.cn.ua

Футбольний клуб “Чернігів” у 6-му турі Першої ліги на виїзді зіграв у нічию 1:1 з ФК “Полтава”. Це вже друга нічия для чернігівського клубу в рамках розіграшу Першої ліги. Чернігівські “тигри” швидко пропустили першими, коли на 8-й хвилині свій гол забив гравець “Полтави” Стрельцов. Після цього голу чернігівці намагалися вирівняти гру. Вже на 25-й хвилині першого тайму вони змогли відігратись завдяки голу Вовка. У другому таймі обидві команди голів не забивали, а гра так і закінчилася з рахунком — 1:1. “Чернігів” за п’ять зіграних матчів цього сезону набрав п’ять очок та перебуває всередині турнірної таблиці. Наступного тижня “тигри” вдома прийматимуть кременчуцький “Кремінь”. Матч відбудеться 9 жовтня у Чернігові. Джерело: Суспільне