ХАВІ: «Щасливий, тому що ця команда хороша»

Наставник «Барселони» Хаві назвав складною перемогу підопічних над «Мальоркою» (1:0) у 7-му турі чемпіонату Іспанії. До того ж, фахівець оцінив своє історичне досягнення за кількістю матчів на виїзді без невдач. «Дуже складний матч. Три дуже важливі очки, особливо після перерви. У таких матчах, якщо не забиваєш другий, все може стати значно складнішим. Ми виявили терпіння та спокій. Завжди важко атакувати за такої системи суперника. Мало простору, треба бути дуже обережним. Було важко. У першому таймі ми були хороші, а в другому зменшили оберти. Так не можна. Ми повинні забивати другий і бути амбіційнішими. Що можу сказати про рекорд? Я задоволений. У нас все добре. Важливий рекорд. Сподіваюся, він приведе до титулів. Я щасливий, тому що ця команда хороша: грає складні виїзні матчі та виграє їх. Це означає, що за нами стоїть робота, що ми на правильній дорозі», – розповів Хаві.