Воротар Дніпра-1 Валеф став рекордсменом клубу за тривалістю сухої серії

Бразильський голкіпер Макс Валеф не пропустив жодного гола у чотирьох стартових матчах чемпіонату. Він спромігся оновити клубний рекорд за кількістю хвилин без пропущених голів в УПЛ – 360. Раніше це найвище досягнення «Дніпра-1» належало Валерію Юрчуку. Він у сезоні-2020/2021 не пропускав голи протягом 344 хвилин. Нагадаємо, у матчі 5-го туру чемпіонату України «Дніпро-1» обіграв «Львів» з рахунком 3:0. На рахунку у підопічних Олександра Кучера цього сезону-2022/2023 чотири перемоги у чотирьох матчах. «Дніпро-1» посідає друге місце у турнірній таблиці УПЛ. 9 жовтня команда Кучера зіграє із «Зорею».