Романчук захистив звання чемпіона Європи на дистанції 1500 м вільним стилем

Михайло Романчук здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що триває у Римі. На дистанції 1500 метрів вільним стилем українець показав найкращий результат, реабілітувавшись за 4-те місце на 800-метрівці. Відзначимо, що перевага Михайла над італійцем Ґреґоріо Палтріньєрі склала більше 3 секунд. Цей результат (14:36.10) став новим рекордом України. Це друге поспіль «золото» Романчука на чемпіонатах Європи з водних видів спорту на цій дистанції. І перша золота нагорода для України на Євро-2022 у плаванні. Чемпіонат Європи-2022. 1500 м, вільний стиль (чоловіки). Фінал Відзначимо, що Романчук на ЧЄ в Римі виступить ще й на дистанції 400 м.