“Шахтар” обіграв “Реал” в матчі Юнацької Ліги УЄФА

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Юнацька команда “Шахтаря” серед гравців віком до 19 років вдома здобула вольову перемогу над однолітками з “Реалу”, передає УНН з посиланням на прес-службу “помаранчево-чорних”. Що відомо У переможців голи забивали Глущенко, Сігеєв і Глуько, а в іспанського колективу Петер та Марвел — 3:2. Цитата “У першому таймі добре себе виявили. Пропущений гол нас не надломив, і ми змогли відігратися. Під час другої гольової атаки Антон Глущенко зручно віддавав, мені лишалося тільки забити. Після перерви ми кілька разів непогано виходили в контратаки, а наприкінці дотерпіли й виграли”, — повідомив півзахисник Кирило Сігеєв. Доповнення “Шахтар” переміг “Реал” і здобув другу перемогу