“Верес” у грі в меншості обіграв “Чорноморець”

Одеський “Чорноморець” зазнав домашньої поразки від рівненського “Вересу” в поєдинку 11-го туру чемпіонату України — Прем’єр-ліги (УПЛ), передає з посиланням на сайт “моряків”. Перші чверть години матчу пройшли в майже безперервних атаках одеської команди. На 15 хвилині після класного прострілу Авагімяна повинен був забивати Михайленко, але його удар головою з лінії воротарського вийшов неточним. У відповідь гості вразили ціль: різкою проникаючою передачею на всі 100 відсотків скористався Е. Пасіч, який переправив м’яч в сітку метрів з п’яти — 0:1. Незабаром “Верес” залишився в меншості. Арбітр справедливо пред’явив червону картку Кучерову за дуже грубий прийом щодо Кадірі. У другому таймі