Суперкубок України: з'явилося відео церемонії нагородження Шахтаря

sport.unian.ua

Донецький Зустріч завершилася перемогою "гірників" з рахунком 3:0. Дубль у переможців оформив Лассіна Траоре, ще один м'яч на ра

Читати новину повністю

Маріуполь в рамках поєдинку 1/8 фіналу Кубка України зазнав безапеляційної поразки від Динамо (1:2). Звіт читайте на...

football24.ua

Маліновський у 100-му матчі за Аталанту допоміг перемогти Сампдорію у вольовому стилі не без нервів

Аталанта зіграла на виїзді проти Сампдорії у 10-му турі Серії А. Читайте звіт про поєдинок на "Футбол 24".

Повія-трансвестит пограбувала зіркового футболіста ПСЖ

Футболіст французького У вівторок ввечері, 26 жовтня, спортсмен зупинився на червоний сигнал світлофора біля...

Фінал чемпіонату Рівненщини з футболу серед дітей триває у Смизі

25-28 жовтня під егідою Дитячо-юнацької футбольно-футзальної ліги...

visti.rovno.ua

Верес – Ворскла – 1:3 – відео голів та огляд матчу

Полтавці впевнено здолала команду Юрія Вірта в 1/8 фіналу Кубка України. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".