“Динамо” з розгромного виграшу стартували у Юнацькій Лізі УЄФА

unn.com.ua

КИЇВ. 15 вересня. УНН. У стартовому турі Юнацької Ліги УЄФА київське “Динамо” приймало португальську “Бенфіку”. Гра відбулася на стадіоні “Динамо” ім. В. Лобановського за присутності глядачів, передає УНН з посиланням на сайт “біло-синіх”. Деталі Підопічні Ігоря Костюка розпочали зустріч активно, граючи першим номером. Завдяки успішному високому пресингу на 8-й хвилині зустрічі та відбору м’яча українці заробили штрафний на правому фланзі. Навіс Волошина у центр штрафного майданчика результативним ударом головою у високому стрибку замкнув Антон Боль — 1:0. Активність біля воріт гостей принесла плоди на 65 хвилині: кияни заробили пенальті, коли португальці збили в своєму штрафному Діалло. 11