Третя медаль у Токіо – українські стрілки Костевич та Омельчук завоювали “бронзу” (ФОТО)

uatv.ua

Українські стрілки У четвертий змагальний день Ігор скарбничка української збірної поповнилася третьою олімпійською нагородою. У стрілецькому центрі “Асака” українські спортсмени здобули перемогу в “бронзовому” фіналі змагань змішаних команд зі стрільби з пневматичного пістолета. У боротьбі за третє місце олімпійського п’єдесталу українці були влучніші за суперників – представників Сербії Зорану Арунович і Даміра Мікеца: 16 очок проти 12. Читайте також: Австралійський Брисбен стане столицею Олімпійських ігор у 2032 році Нагадаємо, 20-річна Дар’я Білодід у категорії до 48 кг перемогла Ширу Рішоні (Ізраїль) в сутичці за третє місце і здобула бронзову медаль. Також бронзову медаль в індивідуал