Збірна Росії ледь виграла у Фінляндії на Євро-2020

sport.unian.ua

Збірна Фінляндії, яка грає в одній групі кваліфікації ЧС-2022 з Україною, зазнала першої поразки на В компенсований до першого тайму час відзначився забитим м'ячем Олексій Міранчук, який є партнером українця Руслана Малиновського по італійській "Аталанті". Цей гол став єдиним у матчі та переможним. Варто зазначити, що у першому таймі Фінляндія забила гол головою, але після перегляду VAR рефері угледів мінімальний офсайд та скасував взяття воріт. Фінляндія - Росія - 0:1 Гол: Міранчук, 45+2 Фінляндія: Градецькі, О'Шонессі, Араюурі, Тойвіо (Ф.Єнсен, 84), Камара, Шюллер (Кауко, 67), Уронен, Лод, Райтала (Сойрі, 75), Пуккі (Лаппалайнен, 75), Пох'янпало Росія: Сафонов, Фернандес (Караваєв, 25), Д